Detalii loc de munca

Descrierea jobului

nstalator ghene de aerisireDescriere job: Instalatori ghena de ventilatie si aerisire Posturi disponibile 2 Locatia Olanda - Amsterdam, Data start 16/03/2013 Salariu 1800 euro net/luna 450 Euro / săptămână net (după impozitare, inclusiv compensații) Program de lucru: De luni până vineri, 08:30 - 16:00 Uneori se lucreaza si sâmbătă, a plătit 146% Minimul de ore lucrate : 40 ore / săptămână

Cerinte

Carnet de conducere cat B - masine personala pentru deplasare in Olanda si de la locul de cazare la serviciu Capacități și abilități necesare Abilitati de citire desen tehnic Minim 3 ani experienta in domeniu Certificat VCA obligatoriu Limbi straine: Engleză sau germană la nivel de conversație Responsabilitati; Instalatorul va lucra în spitale și fabrici pe instalarea conductelor de aer patrate si rotunde. Conductele sunt instalate utilizând șuruburi și bolțuri. Lucrarea va fi în echipe de doi instalatori. Unelte proprii: șurubelniță electrice!

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja