Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Den Breejen Work selecteaza instalatori pentru executare instalatii sanitare civile si navale in Olanda Job-ul presupune: -Executarea de retele de incalzire si sanitare, utilizand tevi din cupru, PPR, multistrat, otel; -Executarea instalatiilor de canalizare a apei menajere din PVC -Instalarea de sisteme VMC cu invelis din otel galvanizat -Montarea aparatelor/obiectelor sanitare -Montarea aparatelor de incalzire / sisteme de incalzire Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte: -Experienta in domeniiul instalatiilor sanitare si termice -Bun spirit de echipa -Poate termina lucrarea la termen -Isi asuma responsabilitatea pentru munca depusa -Nivelul de limba engleza incepator spre mediu.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte: -Experienta in domeniiul instalatiilor sanitare si termice -Bun spirit de echipa -Poate termina lucrarea la termen -Isi asuma responsabilitatea pentru munca depusa -Nivelul de limba engleza incepator spre mediu.

5 pozitii disponibile 64 persoane au aplicat deja