Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilități: - Montează instalațiile interioare de apă rece și caldă pentru uz menajer; - Montează instalații pentru stingerea incendiilor; - Montează utilajele utilizate în realizarea instalațiilor de canalizare; - Remediază defecțiunile de orice tip apărute la instalațiile montate; - Cunoaște aspectele sistemului calității corespunzătoare domeniului său de activitate; - Respectă procedurile privind asigurarea calității și asigurarea ergonomică a locului de muncă; - Răspunde de respectarea termenelor de executare a operațiunilor desfășurate; - Deține responsabilitatea realizării sarcinilor de serviciu date de atribuțiile de serviciu; - Răspunde altor sarcini stabilite de șeful ierarhic direct și care au legătură directă cu obiectivul postului ocupat; - Utilizează mașinile, echipamentele și materialele puse la dispoziție de firmă.

Cerinte

- Experiența în domeniu – minim 1 an; - Studii: liceu / școală profesională în domeniu sau curs de calificare; - Rezistență la efort fizic în condiții de temperatură ridicată; - Rigurozitate în respectarea regulilor și instrucțiunilor; - Capacitate de comunicare interactivă și de lucru în echipă. Oferte (bonusuri): - Salariu fix atractiv; - Posibilitatea unei colaborări pe termen lung.

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja