Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajator renumit din Erfurt din domeniul constructiilor cauta urgent un instalator/ montator tevi motivat si responsabil pentru angajare pe perioada nedeterminata. Oferta acestei firme pentru angajati cuprinde: - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Salarizare atractiva; - Bonusuri, prime si sporuri; - Angajatorul asigura cazare; - Se pune la dispozitie masina pentru deplasarea la locul de munca; - Se pune la dispozitie echipament de lucru si unelte profesionale; - Munca se desfasoara in cadrul unei echipe eficiente, iar sarcinile sunt diversificate.

Cerinte

- Formare profesionala si calificare in domeniul instalatiilor sau intr-un domeniu echivalent; - Minim un an experienta de munca in acest domeniu; - Cunostinte de limba germana la nivel B1 (mediu); - Calificarea si certificarea de sudor constituie avantaj (tehnica de sudura Autogen, E, WIG); - Experienta in constructia de centrale termice constituie un avantaj; - Capacitatea de a interpreta planuri izometrice; - Capacitatea de a executa lucrari de montare si sudare tevi; - Permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja