Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Instalator reglare/ teava ISO - Sud Germania Nr. Pozitii : 2 Data inceperii: imediat Durata contract : permanent Profil candidat: Cunoasterea limbii germane minim la nivel B1 – B2; Diploma de ucenicie / certificat de muncitor calificat Se necesita experienta anterioara ca si instalator reglare /teava ISO Permis de conducere Trasaturi : de incredere , lucru in echipa si loial Oferta: Venit : 11,22 euro/brut ora Program de lucru : luni – sambata ( 10 ore / zi )

Cerinte

Diploma de ucenicie / certificat de muncitor calificat Se necesita experienta anterioara ca si instalator reglare /teava ISO Permis de conducere Trasaturi : de incredere , lucru in echipa si loial Oferta: Venit : 11,22 euro/brut ora Program de lucru : luni – sambata ( 10 ore / zi )

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja