Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire pozitie: Instalator si finisor de gips-carton O companie recunoscuta din Belgia cauta instalator si finisor de gips-carton. Data start: urgent Descriere profil Conditii salariale: 1500 - 1600 euro net Numarul de ore lucratoare/saptamana: 38 ore Experienta necesara : 5 ani Responsabilitati: - montarea de gips-carton - montarea de gips-carton in jurul ferestrelor: insurubarea scandurilor, tencuialea gauriilor de suruburi si suprafete inegale - pulverizarea peretiilor cu ajutorul unui pulverizator (strat subtire de 2-3 mm) - finisarea cu grija astfel incat peretele sa fie gata pentru a fi vopsit

Cerinte

Cerinte - cunostiinte de limba engleza la nivel conversational - dispus sa invete olandeza - 5 ani experienta ca si izolator gips-carton - experienta in pulverizare ipsos Limbi straine: Engleza Educatie: scoala prefesionala sau liceu Competente specifice: - precizie - atentie la calitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja