Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: · Pregatirea materialelor pentru asamblare - taiere, slefuire tuburi. · Instalare conducte subțiri (plastic și metal) sisteme de incalzire pentru cladiri industriale. · Montare de conducte de otel inoxidabil pana la DN 250 mm. · Montare sisteme hidraulice in camera boilerelor. · Instalarea radiatoarelor pe pereti. · Instalarea boilerelor și a colectoarelor. · Abilitați de sudor sunt binevenite. Va oferim: · Salar atractiv. · Munca pe termen lung intr-o companie bine-cunoscuta. · Apartament gratuit, complet echipat. · Asigurare garantata. · Transport de la locul de cazare la locul de munca asigurat. · Garantat 40 de ore de munca pe saptamana (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minimum 5 ani pe un post similar. · Cunostinte de limba engleza, franceza sau olandeza – nivel comunicativ. · Cunoașterea ambelor sisteme vechi și nou de instalare a conductelor. · Cunostinte de desen tehnic și izometrie. · Masina propie - binevenita · Disponibilitate si constiinciozitate la locul de munca. · Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului.

1 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane