Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Verificarea bunei functionari a retelei HFC și lucrări de renovare. • Conectarea cablurilor coaxiale. • Schimbul supapelor și componentelor HFC. • Activitatea se desfasoara în principal pe teren la cutiile de telecomunicații. Noi oferim: • Salariu atractiv 8 euro net/ora. • Munca pentru o perioadă lunga de timp. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Cunoștinte avansate a instalatiilor electrice (experiență în conectarea instalațiilor de cabluri coaxiale). • Cunostinte de masurare a electricitatii si cunoașterea principiilor pentru lucrul rapid si sigur cu electricitate. • Cunoaștinte pentru lucrul pe baza desenului tehnic. • Nivel comunicativ de limba engleza. • Fara contraindicatii pentru lucrul la înălțime (10 metri). • Certificat VCA. • Asertivitate, dorința de a va îmbunătăți calificările și capacitatea de a lucra în echipa.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

8 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja