Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Prestigioasa companie germana König GmbH & Co KG se afla in permananta cautare de muncitori calificati in urmatoarele domenii: - Instalatii sanitare, termice, de ventilatii si sprinklere. - Instalatii electrice. - Sudura si lacatuserie. Se ofera: - Contract de munca in Germania pe perioada nedeterminata direct cu noi, angajatorul german. - 10,50€/ora plus o diurna de 24€ pe zi. - Cazare oferita si platita de firma. - Asigurari medicale si sociale, avansuri si alte beneficii atractive. Bineinteles, nu percepem comisioane sau alte taxe!

Cerinte

Cerinta obligatorie: Cunoasterea limbii germane la nivel incepator/conversational. König GmbH & Co KG Adrian Dobo Franziska-Bilek-Weg 9 80339 München (Germania)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

99 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja