Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam instalatori termice si sanitare cu experienta si cunostinte bune de limba germana (conversational), pentru angajare in Germania-Stuttgart. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. Descriere: - contractul de munca german - se lucreaza cu detasare pe partea de S-V a Germaniei (pentru firma de Zeitarbeit) - optional se cere disponibilitate autoturism pentru deplasări Salarizare: 13,50 € brut/ora + 6,20 € net /ora (diurna) Calcul salariu : 13,50 € X 160 ore (minim) = 2160 € brut 6,20 € (diurna) X 160 ore = 992 € net Pentru plata cazare,masa si transport se ofera avans saptamanal de 200 €, incepand cu a 2-a saptamana de lucru. Informatii suplimentare la 0724.... 372..... 677. Program L-V 09-17 Oferim maxima seriozitate si toate informatiile necesare pentru o colaborare de succes

Cerinte

Recrutam instalatori termice si sanitare cu experienta si cunostinte bune de limba germana (conversational), pentru angajare in Germania-Stuttgart. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja