Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii: 10 Tara: zona Frankfurt/Main, Germania Data start: asap Perioada contract: determinata, pana la final 2015 ( cu posibilitate de prelungire ) Pentru un santier din Germania suntem in cautare de : Instalator/Tubulator Responsabilitati: instalarea componentelor metalice realizate de sudori asamblarea pieselor sudate intepretarea desenelor tehnice/indicatiilor cu privire la modalitatea de asamblare si instalare a pieselor primite ofera ajutor sudorilor prin pregatirea locului de munca, a aparaturii ce se va utiliza, curatirea pieselor ce au fost sudate Oferta salariala: 1.800 EUR brut/luna pentru 180 ore lucrate posibilitate de castiguri suplimentare - orice ora lucrata peste cele 180 se va plati dupa cum urmeaza: 25% in plus pentru ce depaseste 46 ore/sapt. 50% in plus pentru cele efectuate duminica Asteptam CV-urile dumneavoastra. Agentia noastra nu percepe comision de la candidati !!!!

Cerinte

Cerinte: cunostinte limba Germana - incepator spre mediu experienta profesionala min. 2 ani permis auto categoria B Beneficii: cazare platita de angajator echipament/haine de lucru oferite de angajator transport organizat si platit de angajator

10 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja