Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti un bun instalator tehnico-sanitar si cunoasteti procedeul de sudura cu Chalumeau in otel, va facem parte din echipa. Cautam pentru o importanta companie din Franta o echipa de 2 Instalatori ce vor lucra pe santiere civile. Veti monta retelele de canalizare si alimentare, obiectele sanitare si termice. Veti efectua legaturi, verificari si probe. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 de euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Se ofera masina de serviciu. Masa de pranz este asigurata de compania franceza.

Cerinte

Experienta in domeniul instalatiilor, in mod deosebit pe partea de Franta este necesara. Cunostintele de limba franceza reprezinta un real avantaj. Unul din cei 2 candidati trebuie sa aiba permis de conducere categoria B. Avem nevoie de oameni responsabili si autonomi.

2 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja