Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 Instalatori pentru o renumita companie din Paris ce isi desfasoara activitatea inca din 1993. Veti monta retelele de instalatii tehnico-sanitare, obiecte sanitare si termice si accesorii, la constructii noi: magazine, hoteluri, cladiri de birouri, magazine, blocuri, case. Cunostintele de Limba Franceza la nivel cel putin conversational nu trebuie sa lipseasca. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1900 euro/luna/persoana. Cazarea va este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si final de misiune este decontat.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu nu trebuie sa lipseasca. Materiale folosite: Otel, Cupru, PVC, PER, Inox si Plastic. Trebuie sa montati clarineti aparenti. Veti efectua sudura in otel galvanizat sau cupru. Veti lucra in functie de planuri tehnice.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja