Acest anunt a expirat la data: 09.01.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Instalator tehnico-sanitare Cautam pentru clientul nostru, companie din domeniul instalatiilor pentru constructii, 3 instalatori. Cerinte - Experienta in domeniu minim 2-3 ani; - Atestari specifice pentru instalator daca este cazul(scoala profesionala/curs); - Serios, organizat, capacitate de lucru in echipa, dinamic perseverent. Beneficii -Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Instalator tehnico-sanitare Cautam pentru clientul nostru, companie din domeniul instalatiilor pentru constructii, 3 instalatori. Cerinte - Experienta in domeniu minim 2-3 ani; - Atestari specifice pentru instalator daca este cazul(scoala profesionala/curs); - Serios, organizat, capacitate de lucru in echipa, dinamic perseverent. Beneficii -Pachet salarial atractiv.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja

Joburi similare