Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

INTERTRADE Bacau recruteaza Instalatori, Electricieni, Faintari, Rigipsari pentru santierele din Germania Activitatea principala va consta in RENOVARI de BAI in blocuri de LOCUINTE Incepand cu prima luna lucrata platita in Germania va contine o perioada de o luna de scoala: in care vi se va explica modul de lucru si veti executa o baie complet Veti folosi instrumentele de lucru materialele si sculele proprii firmei system german

Cerinte

- Calificare in domeniul tehnic: instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, electrician,etc; - Experienta in domeniul tehnic – climatizare, electrice, incalziri, electrice - Capacitate de lucru in echipa; - Atentie la detalii, spirit de initiative, auto-organizare; - Seriozitate, punctualitate; Beneficii: Salariul lunar compus este de 2.000 € • Contract de munca inregistrat la ITM • Transport decontat din Romania – Germania si retur cand reveniti in tara • Transport asigurat de la cazare la locul de munca • Cazare asigurata • Contractul se semneaza la Bacau. • Plecarile sunt organizate In ficare zi de 1 a lunii • Cautam si oferim SERIOZITATE Documente necesare pentru angajare – va rog sa le trimiteti scanat la email office&dayjobs.ro : • Curicullum Vitae • Carte de identitate valabila urmatorul an • Pasaport daca exista • Certificat de nastere • Certificat de casatorie sau divort • Certificate de nastere copii • Carte de munca sau adeverinte de vechime • Diploma de liceu , scoala profesionala • Diplome calificare pe meserie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai