Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam instalatori pentru renovare si noi sisteme de montare pe gaz - apa si încallzire . OFERTA SALARIALA: 1900 EUR/LUNA NET PROGRAM: 40h/saptamana + posibilitatea orelor suplimentare BENEFICII: Cazare asigurata de angajator in STUDIO (camera+baie+bucatarie) Contract de munca permanent semnat si declarat in Germania Asigurare medicala LOCATIE: Germania START DATE:06.06.2016 CERINTE: Experienta recenta minimum 4 ani pe un post similar; Specialist în asamblarea , modificarea și repararea sistemelor de instalatii sanitare. Cunostinte de limba germana ; Masina proprie; Trusa de unelte proprii;

Cerinte

Capacitatea de a urmari desene tehnice, planuri de cladiri Candidatul trebuie sa fie capabil sa lucreze în mod independent Candidatul trebuie sa lucreze cu atentie și in conditii de siguranta . Capabil de a lucra intr-o echipa cat si pe cont propriu . Candidatul va trebui sa se deplaseze la diferite puncte de lucru.

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja