Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Pentru o companie specializata in constructii si instalatii din Belgia, recrutam instalatori pentru instalatii sanitare, de incalzire si instalatori ventilatii, izolatori si sudori. Se lucreaza la instalatiile din cadrul unui spital, proiectul fiind urgent. Beneficii: -contract pe perioada nedeterminata cu perioada de proba de 3 luni -salariul de 1450 Euro/luna NET plus ore suplimentare platite cu 9 Euro/ora NET -se lucreaza un program de 8 ore/zi si 5 zile/saptamana -cazare gratuita in apartamente sau case complet mobilate, maxim doua persoane in camera, cu toate utilitatile platite de angajator -autoturism pentru deplasare de la cazare la locul de munca, carburantul este decontat de companie -concediu de 21 de zile/ an si asigurare platite de angajator -transportul in tara platit de companie de doua ori pe an (pentru concediul de vara si iarna) in valoare de 260 de Euro

Cerinte

-barbati cu varsta cuprinsa intre 20-55 de ani -experienta obligatorie in domeniu -una din doua persoane trebuie sa detina permis de conducere si sa cunoasca limba engleza sau franceza

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane