Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAPITAL JOBS recruteaza INSTALATORI SANITARI in Franta. CAPITAL JOBS recruteaza pentru clientul din Franta 4 instalatori sanitari. Responsabilitatile sunt: -pregatirea materialelor de lucru; -montarea instalatiilor sanitare; -executarea procedeului de brazare in cupru si sudura in otel galvanizat; -montarea retelei de alimentare cu apa calda si rece; -realizarea canalizarilor din PVC/HTA. Beneficii: -salarizare bruta de 1600 euro/luna; -posibilitatea de prelungire a contractului; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; -permis de conducere categoria B; -persoana autonoma, harnica si responsabila.

4 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja