Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Societate romaneasca angajam cu contract de munca instalatori sanitari pentru proiecte de lunga durata in Germania. Proiectele sunt de natura industriala unde se executa intreg segmentul de servicii din domeniul instalatiilor sanitare de la coloanele principale pana la sanitarele uzuale. Contractele se desfasuara pe o perioada de timp nelimitat. Cazarea este gratuita, transportul de la si catre santier este gratuita. In functie de capacitatea de munca individuala se poate creste valoarea venitului salarial total.

Cerinte

Experienta in domeniul instalatiilor sanitare industriale este obligatorie. Nu este necesar a se cunoaste limba germana deoarece avem persoana desemnata pentru traducerea sau transmiterea informatiilor primite din partea germana a dirigintilor de santier. Experienta pe santiere internationale in acelasi domeniu reprezinta un avantaj. Se cere capabilitatea de a munci in echipa, respectarea programului de lucru si a sarcinilor calendarului zilnic executie a lucrarilor.

6 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai