Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -intretinerea preventiva si reparatia uneia sau a mai multor cladiri, in domeniile ventilatiei, electricitatii, climatizarii, incalzirii si a epurarii apelor uzate -intretinerea si repararea diverselor echipamente de aer conditionat -verificarea conexiunilor electrice -schimbarea releelor termice, ventilatoarelor si electrocompresoarelor -schimbarea si/sau spalarea filtrelor de aer, gresarea sau schimbarea rulmentilor, schimbarea rezistentelor de incalzire,schimbarea sau ajustarea curelelor transmisie, schimbarea contactorilor si releelor termice etc. -preluarea initiativei in vederea ameliorarii procedeelor efectuarea sarcinilor primite de la superiorul direct -sustinerea noilor colaboratori -mentinerea contactului direct cu clientii

Cerinte

-sa aiba experienta in una dintre urmatoarele domenii: intretinere industriala, climatizare/reglare -candidatul ideal trebuie sa cunoasca limba germana la nivel avansat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja