Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Pentru clientul nostru din Ardooie, echipa Absolute Jobs caută un instalator cu experință. Compania activeazaă în domeniul construcțiilor(instalații termice si sanitare) și are ca obiect de activitate renovarea sau construcția de școli, clădiri de birouri, apartamente, etc. Responsabilități: - responsabili pentru amplasarea țevilor încastrate; - montaj obiecte sanitare - responsabil pentru conectarea elementelor de încălzire și montarea instalațiilor sanitare si termice; - se lucrează cu diferite tipuri de materiale: oțel, cupru, PVC, polietilenă etc.; - demontarea instalațiilor vechi (cazanele de încălzire); Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență de minim 3 ani în instalarea de conducte pentru încălzire și montajul instalațiilor sanitare; - cunoștințe de limba engleză sau franceză la nivel conversațional; - permis de conducere categoria B; - experiența în sisteme HVAC constituie un avantaj; - se lucrează atât în echipe cât și individual;

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai