Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare cauta pentru o firma din Germania instalatori de instalatii sanitare si ventilatie. CERINTE -Limba germana A2 (20%) -Experienta in domeniu -Sa nu aiba rau de inaltime -Disponibilitate cu masina BENEFICII - contract de munca direct cu angajatorul german pe 3 luni cu posibilitate de prelungire GARANTAT pe nedeterminat !!! -Salariul incepe de la 12,50 euro brut pe ora -Se semneaza contract la 151 ore pe luna -Se fac si ore suplimentare -Asigurare medicala platita de firma germana -Dreptul la alocatie minori -Dreptul la locuinta in Germania

Cerinte

Companie serioasa de recrutare cauta pentru o firma din Germania instalatori de instalatii sanitare si ventilatie. CERINTE -Limba germana A2 (20%) -Experienta in domeniu -Sa nu aiba rau de inaltime -Disponibilitate cu masina BENEFICII - contract de munca direct cu angajatorul german pe 3 luni cu posibilitate de prelungire GARANTAT pe nedeterminat !!! -Salariul incepe de la 12,50 euro brut pe ora -Se semneaza contract la 151 ore pe luna -Se fac si ore suplimentare -Asigurare medicala platita de firma germana -Dreptul la alocatie minori -Dreptul la locuinta in Germania Personal Inter Avant ist ein Unternehmen, das ist ein Unternehmen das sich mit Rekrutierung von arbeitskräfte aus Rumänien, für die Arbeitgeber în Westen beschäftigt.

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja