Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Lucrul va fi în ture in program de munca 12/24-12/48 - Realizează intervențiile pe instalațiile sanitare, termice si ventilație - Realizează mentenanța preventivă pentru in instalațiile sanitare, termice si ventilație - Completează corespunzător fisele de mentenanță si intervenție si întocmește raportul la final de tură. - Citește și raportează contorii periodic - Exploatează instalațiile sanitare, termice si ventilație - Raspunde prompt solictărilor sefului direct - Ajuta alte departamente (electric, curenți slabi, mecanic) în cazul unor defectiuni majore sau lucrări de avengură.

Cerinte

Candidatul ideal: - Studii tehnice de specialitate (instalații sanitare, termice, ventilație) - Experiență in executare instalații termice - Cunoștințe in domeniul instalațiilor sanitare - Cunoștințe in domeniul ventilației reprezintă avantaj - Persoana serioasă, responsabilă, punctuală atenta la detaliu

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja