Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Compania de recrutare Infomunca cautam instalatori panouri solare pentru o companie mare din Olanda. Responsabilitati: Asamblați, instalați sau întrețineți sisteme solare fotovoltaice (PV) pe acoperișuri sau alte structuri în conformitate cu evaluarea și schemele amplasamentului. Poate include măsurarea, tăierea, asamblarea și înșurubarea structurilor structurale și a modulelor solare. Poate efectua lucrări electrice minore, cum ar fi verificările curente. Beneficii: - Salar de inceput 1700 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Experienta in cititul proiectelor Experienta ca si instalator este necesara Permisul de conducere reprezinta un avantaj

5 pozitii disponibile 46 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai