Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Buna ziua, Selectionam pentru o firma din Germania, cu actionariat romanesc, cinci instalatori sanitari pentru a lucra la instalatii sanitare si termice (locuinte, cladiri administrative, unitati de productie) in orasul Mannheim, Germania. Contractul de munca se incheie cu firma din Germania. Materialele cu care se lucreaza: - Teava SML din fonta, prinsa cu coliere. - Teava PE de plastic cu densitate mare, cu sudura cap in cap, cu aparat de sudura prin electrofuziune. - Teava de inox prin presare. - Teava de cupru prin presare. Oferta : - contract de munca pe perioada nedeterminata; - cazarea asigurata gratuit de angajator; - se lucreaza 10 ore pe zi, 5 zile pe saptamana; - tariful orar 8,5 – 9,5 euro brut pe ora, in functie de experienta si cunostintele de limba germana (salarizarea poate creste si pe parcurs); - salariu lunar brut 1800 – 2000 de euro.

Cerinte

- experienta solida in instalatii sanitare si termice; - experienta in sudura WIG – TIG si PHDE; - fara antecedente penale; - cunostinte de limba germana – nivel conversational pentru minimum doi muncitori; - disponibilitate pe termen lung.

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja