Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati 1.Instalarea sprinklerelor pt incendiu in supermarket-uri si magazine mari; 2.masurarea, taierea si montarea tevilor si tuburilor; 3.interepretarea desenelor tehnice; 4.utilizarea echipamentelor necesare. Structura echipa Munca in echipa de 2 persoane; Raportare - SE SOLICITA PERSONAL CARE DETINE AUTOTURISM PERSONAL SI PERMIS CONDUCERE SI CARE SA FIE DISPUS SA PLECE CU AUTOTURISMUL PROPRIU IN OLANDA.

Cerinte

Cerinte: Calificari & autorizatii Experienta Experienta pe o pozitie similara minim 2-3 ani; Educatie Scoala profesionala Liceu Aptitudini/ solicitari speciale Flexibilitate, seriozitate, acuratete, munca in echipa, atentie la detalii. Limbi straine Limba engleza sau germana la nivel mediu/avansat; Cazarea este asigurata si platita de catre angajator, in Olanda. Candidatii trebuie sa detina un permis de conducere si de asemenea sa fie dispusi sa calatoreasca cu masina proprie. Deoarece calatoriile cu mijloacele de transport in comun sunt foarte scumpe in Olanda, clientul solicita candidatilor disponibilitatea de a pleca in Olanda cu masina proprie pentru a se putea deplasa de la locatia cazarii la diferite puncte de lucru. Combustibilul consumat de la locatia cazarii la diferite puncte de lucru va fi decontat de catre angajator. Candidatii trebuie sa isi asigure transportul pana in Olanda.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja