Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Agentie de munca temporara angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din domeniul constructiilor civile, instalatori tehnico-sanitari si specialisti in etansare cu silicon. Punctul de lucru este in Italia. Descrierea jobului: • Executia si montaj de echipamente si materiale in domeniul instalatiilor de incalzire, sanitare si alimentari cu apa.

Cerinte

• minime cunostinte despre instalare, montare, racordare sisteme sanitare, sisteme de incalzire • bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; Beneficii: • angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă; • se ofera cazare, si se asigura transportul; • posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul companiei; • se lucreaza in hala/fabrica; Transmiterea candidaturilor Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare&polara.ro. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai