Detalii loc de munca

Descrierea jobului

instalatori termice si sanitare calificati. Candidatul va trebui sa munceasca pe santiere sau in uzine in functie de calificare, sa citesca planurile si desenele tehnice si sa execute lucrari specifice pe baza acestor desene. Angajare pe perioada lunga - Contractul de munca : perioada nedeterminata - Concediu de odihna : 24 zile / an Alte beneficii - Asigurare de sanatate - Somaj - Pensie - Salariu incepand cu 1300€ netto + cazare - Asigurare medicala - Punct de lucru: Stuttgart, München, Baden baden Cerinte: - Studiu incheiat ca si instalator - Cunostinte de limba germana minim B1 - Experienta - Autoturism reprezinta avantaj

Cerinte

limba germana • calificare si experienta in domeniu • spirit de echipa si seriozitate Instalatii de incalzire (central termice, calorifere, etc.) - Instalatii incalzire prin podea, pereti - Instalatii sanitare (chiuvete,toalete,cazi,dusuri, etc.) - Instalatii clima/aer conditionat civil si industrial - Instalatii apa/gaz, conducte, civil si industrial Studii: Scoala profesională / Liceu - Limba straina: Germană la nivel mediu-conversational

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja