Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta instalatori termici/sanitari care sa detina si cunostinte de sudura WIG, pentru o firma din Germania, pe perioada nedeterminta de timp. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie B1 - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca direct cu angajatorul german pe perioada nedeterminata - salarizare 1400 Euro net/luna - cazare asigurata din partea firmei germane - asigurare medicala.

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta instalatori termici/sanitari care sa detina si cunostinte de sudura WIG, pentru o firma din Germania, pe perioada nedeterminta de timp. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie B1 - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca direct cu angajatorul german pe perioada nedeterminata - salarizare 1400 Euro net/luna - cazare asigurata din partea firmei germane - asigurare medicala. TARIF DE MEDIERE ZERO

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja