Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam instalatori-tubulatori cu experienta in domeniul instalatiilor sanitare. Acestia vor avea urmatoarele sarcini: -pregatirea tevilor din otel ce urmeaza a fi montate; -montarea tubulaturii; -filetarea, indoirea si verificarea etanseitatii tevilor; -decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin pliere, curbare, taiere; -montarea elementelor de imbinare:coturi, flanse, vane de bransament, robineti si clapete. Beneficii: -salarizare lunara brut de pana la 1600 EURO; -cazare si transport; -contract de munca pe perioada determinata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-calificare in domeniu; -experienta in domeniul montajului de tubulatura in tara (de preferat si in strainatate); -cunostinte in taierea tevilor, sanfrenarea si pregatirea pentru sudura conform schitei; -cunoasterea utilajelor de lucru: masina de fasonat, masina de gaurit, masina de pliat; -permis de conducere categoria B; -seriozitate, disciplina si dorinta de munca.

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja