Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Malta

Descrierea jobului - Malta

Infomunca SRL recruteaza instalatori sau tehnicieni de joasa tensiune pentru o companie din Malta. Aceasta companie este definita de pasiune și continuă să depună eforturi pentru a ajuta oamenii în domeniul său de competență. Aceasta proiectează și oferă protecția pe care clienții o solicită și se simte privilegiata că joaca un rol-cheie în oferirea securitatii familiei, casei și afacerilor clienților. Ceea ce va ofera clientul nostru: • Full-time - 1 an de contract • Salar Instalator ELV - € 14,000 - € 16,000/ an(brut) • Salar Tehnician ELV - € 16,000 - 20,000 / an (brut) • asistenta de cazare temporara • 40 + ore / săptămână • Beneficii complete

Cerinte

Ceea ce avem nevoie de la dumneavoastra: • 2-3 ani de experiență în poziția curentă • O bună cunoaștere a limbii engleze - vorbit / scris • Pasaport • Permis de conducere valid • Atitudine pozitivă cu respect și curtoazie în timp ce se ocupă de activitățile companiei • Excelente abilitati de comunicare cu superiorii, colegii si clientii

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane