Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania) recruteaza personal pentru strainatate, in principal pentru Emiratele Arabe Unite (UAE).Greenland Romania nu percepe nici un comision de intermediere. Nu exista costuri pentru aplicare.

Cerinte

Cautam instructor aerobic de sex feminin pentru un salon de fitness pentru doamne din Emiratele Arabe Unite. Candidatele potrivite trebuie sa aibe experienta anterioara in domeniu, sa aibe capacitate creativa de stimulare si motivare a unui grup. Cunostiinte de limba engleza si abilitati comunicationale in engleza foarte bune precum si bune capacitati de relationare cu clientii. Se ofera salariu atractiv si beneficii. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un cv in limba engleza + poza

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja