Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pe cineva care îi place să se distreze la locul de muncă și ar dori să aibă o carieră de lucru ca un Instructor Personal Trainer / fitness . Cautam Instructori Personali pentru a lucra în Centrul de frumusețe al unui Private Hospital cu mare reputație în Arabia Saudită , în provincia Coasta de Est , în zona Golfului ( numele orașului este Al - Ahsa, este un oraș foarte sigur și oameni prietenosi ), aproape de Qatar , Bahrain și Emiratele Arabe Unite . Aici sunt mai multi medici , fizioterapeuti si alti asistenti medicali din Europa ( mai mult de 20 deja persoane ) care deja lucreaza.

Cerinte

• Licențiat în sport • Minim de trei ani de experiență, de preferință într- un mare lanț de fitness • Bune abilitati de comunicare • O abordare sistematică a clienților • Abilitati bune de conversație in Engleza BENEFICII : • Salariul între 1300 - 1700 de euro • Cazare gratuita • Uniforme gratuite • Tip de contract : 3 ani poate fi reînnoit în mod automat • Beneficiile includ salarii scutite de impozit, oferta cazare, asigurări de sănătate, bilet de avion

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja