Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra de recrutare, Global HR, recruteaza Instructori de Fitness pentru Kuwait. Cautam in special Body Builders si Instructori de Fitness pentru copii. Clientul nostru este o companie mare din Kuwait in domeniul fitness cu un mediu de lucru dinamic si multicultural. Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Principalele responsabilitati: • planificarea zilnica a programului, alegerea de muzica adecvata si de miscari diferite pentru fiecare grupa de muschi; • predarea si realizarea de demonstratii pentru fiecare aparat de gimnastica; • identificarea nevoilor fiecarui membru, a fiecarui client; • monitorizarea si evaluarea membrilor, precum si adaptarea programului acolo unde este necesar; • verificarea si mentinerea curata a echipamentului din sala de fitness. Doar candidatii selectati vor fi contactati, procedura de recrutare fiind urmata de 2 interviuri. Interviul final va avea loc pe skype cu angajatorul din Kuwait in limba engleza.

Cerinte

• 2-3 ani experienta in domeniu; • certificat/diploma de instructor de fitness; • cunostinte in acordarea de prim ajutor; • intelegere foarte clara a conceptelor de sanatate si fitness; • cunostinte operare PC; • cunostinte buna de limba engleza; • abilitati de comunicare foarte bune.

8 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja