Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Kuwait

Descrierea jobului - Kuwait

Agentia noastra de recrutare, Global HR, recruteaza Instructori de Fitness pentru Kuwait. Cautam in special Body Builders si Instructori de Fitness pentru copii. Clientul nostru este o companie mare din Kuwait in domeniul fitness cu un mediu de lucru dinamic si multicultural. Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana. Principalele responsabilitati: • planificarea zilnica a programului, alegerea de muzica adecvata si de miscari diferite pentru fiecare grupa de muschi; • predarea si realizarea de demonstratii pentru fiecare aparat de gimnastica; • identificarea nevoilor fiecarui membru, a fiecarui client; • monitorizarea si evaluarea membrilor, precum si adaptarea programului acolo unde este necesar; • verificarea si mentinerea curata a echipamentului din sala de fitness. Doar candidatii selectati vor fi contactati, procedura de recrutare fiind urmata de 2 interviuri. Interviul final va avea loc pe skype cu angajatorul din Kuwait in limba engleza.

Cerinte

• 2-3 ani experienta in domeniu; • certificat/diploma de instructor de fitness; • cunostinte in acordarea de prim ajutor; • intelegere foarte clara a conceptelor de sanatate si fitness; • cunostinte operare PC; • cunostinte buna de limba engleza; • abilitati de comunicare foarte bune.

8 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai