Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: Instructor fitness Descriere: Recrutam instructori fitness pentru a lucra in sali de sport din Doha, Qatar. Salile sunt dotate cu aparatura fitness de ultima generatie si au toate facilitatile necesare. Instructorii trebuie sa aiba experienta in conducerea a cel putina una dintre urmatoarele clase: Zumba, Aqua class, Yoga, Functional training, TRX, Pilates, Boot camp, Hiit cardio, Spinning. Beneficii: -Contract pe o perioada de doi ani, cu posibilitate de prelungire (perioada de proba este de 6 luni) -Salariul lunar NET de 9000 QAR ≈ 2.208 EUR -Cazare oferita de angajator gratuit in prima luna, din a doua luna se vor retrage din salariu aproximativ 500 de euro pentru chirie, timp in care angajatul este ajutat in gasirea unei locuinte independente -Program de lucru de 8 ore/zi, sase zile/ saptamana -biletul de avion si toate documentele necesare deplasarii(VISA), asigurare medicala, uniforma, etc sunt asigurate gratuit de angajator

Cerinte

Cerinte: -Experienta in domeniul fitness de minim 2-3 ani sau un istoric sportiv foarte solid (sunt acceptati si sportivi de performanta care au cunostinte de fitness) -Diploma de instructor fitness/personal trainer -Cunostinte de limba engleza la nivel conversational mediu-avansat Alte informatii: -Nu percepem comision/taxe pentru acest post

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja