Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza 4 persoane pentru a completa echipa care supravegheaza si coordoneaza activitatea unui PARC DE AVENTURA din Bucuresti. Postul este part-time (5 ore/zi) si se lucreaza in doua ture (10:00 – 15:00 / 15:00 – 20:00). Responsabilitati: - Intampina copiii/adultii in incinta parcului; - Ofera informatii cu privire la traseele din parc (dificultate, conditii de parcurgere a acestora); - Face instructajul copiilor/adultilor cu privire la echipamentele ce urmeaza a fi folosite; - Monitorizeaza copiii/adultii pe parcursul realizarii traseului.

Cerinte

Candidatii pentru aceste posturi TREBUIE: - Sa fie persoane serioase si responsabile; - Sa aiba abilitati de relationare atat cu adultii, cat si cu copiii; - Sa aiba rezistenta fizica si sa nu le fie teama de inaltime. Experienta asemanatoare sau ca alpinist utilitar reprezinta un avantaj. Beneficii - Salariu fix; - Bonusuri; - Training in parcul de aventura.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja