Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Instructori si Antrenori Personali in Qatar, Bahrain Constanta, judet Constanta Adaugat La 16:49, 5 ianuarie 2016, Numar anunt: 78881468 Promoveaza anuntul Salveaza ca favorit Instructori si Antrenori Personali in Qatar, Bahrain Constanta - imagine 1 Tip job Full time Job4life recruteaza pentru Emiratele Arabe Unite, Qatar si Bahrain, INSTRUCTORI si ANTRENORI FITNESS. Acestia urmeaza sa lucreze in cadrul unor lanturi hoteliere sau hoteluri luxoase de 4 si 5 stele. Responsabilitati: organizarea orelor de fitness, aerobic indrumarea cursantilor si supravegherea lor pentru efectuarea corecta a exercitiilor dezvoltarea unor programe speciale in functie de nevoile si cerintele participantilor

Cerinte

Cerinte: cunostinte de limba engleza la nivel mediu spre avansat experienta profesionala in domeniu minimum 2 ani certificari/diplome obtinute ( avantaj ) Oferta salariala: Instructor fitness - de la 1500 $, in functie de experienta si calificari Antrenor personal fitness - de la 850 $ la care se adauga comisioane Contract de munca pentru minimum 2 ani Beneficii: permis de munca si rezidenta platite de angajator bilete de avion oferite de angajator asigurare medicala concediu platit cazare asigurata Agentia noastra NU percepe comision de la candidati!!!

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja