Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Intermediar în activitatea financiară și comercială (Limba germană și engleză) Ai oportunitatea unui job în cadrul departamentului Generali Employee Benefits! Activitatea GEB constă în: - controlul și validarea documentației digitalizate; identificarea datelor cheie prezente în documentația digitalizată; - inserarea datelor cheie în bazele de date specifice; - validarea datelor cheie inserate; - efectuarea unor calculații. Beneficii: - bonus de performanță; - card privat de sănătate; - cost asigurat al transportului cu mijloace în comun în orașul Arad; - cursuri gratuite de limba engleză; - training intern de specialitate; - training de perfecționare și specializare; - team building intern; - închiriere biciclete FinProm; - petreceri (party-uri).

Cerinte

Ce ne dorim de la tine: - nivel anvasat limba germană și engleză (scris + oral); - studii medii sau superioare (domeniul economic constituie un avantaj); - experiență profesională minim 6 luni (constituie un avantaj); - cunoștințe PC (MS Office: Word, Excel); - corectitudine și acuratețe în prelucrarea datelor; - capacitate de analiză și sinteză; - atenție concentrată, distributivă și la detaliu; - capacitate de adaptare; - orientare spre rezultat (îmbunătățirea performanței proprii, a activităților și sistemelor companiei); - spirit de echipă.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai