Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești pregătit să devii campion? Dare International Trade Academy, partener strategic al Veo WorldWide Services, vă provoacă să intrați în olimpiada specialiștilor în comerțul internațional B2B. Dorim sa te avem invitat la unul dintre evenimentele de recrutare Dare International Trade Academy de pe 21 si 22 octombrie din Constanta.

Cerinte

Cei selectați vor urma 4 săptămâni de antrenament, probe și selecții alături de echipa noastră de antrenori. Evaluările pe parcurs îi vor reține pe cei mai pregătiți. La final, olimpicii se vor alătura echipei Veo de specialiști în comerț internațional. Ne dorim cei mai buni coechipieri, vorbitori excelenți ai unei limbi străine și dornici să aibă o carieră în Comerțul Internațional B2B. Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Restrictii

Limbi straine necesare Italiana, Spaniola, Turca

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja