Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persoanele selectate vor participa la un stagiu de practica de 3 luni unde vor trece prin toate etapele de pregatire ale unui agent de turism. Te vei implica in activitati interesante despre care o sa-ti povestim la interviu. Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat, iar daca performantele tale vor fi pe masura, vei avea posibilitatea angajarii part-time/full-time. OFERTA (BONSURI / BENEFICII): Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat, iar daca performantele tale vor fi pe masura, vei avea posibilitatea angajarii full-time. Programul este de 8 ore pe zi, iar luna a treia este platita.

Cerinte

Printre activitatile la care vei lua parte, se numara: - tehnici de turism offline si online - operarea in sistemele de rezervari - vanzarea produsele companiei (cazare, sejururi, etc) - identificarea si negocierea de noi contracte - alcatuirea de programe turistice

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai