Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești student sau masterand? Te gândești la angajare, dar ai observat ca experiența profesională primează? Atunci, îți propunem să îți sporești șansele de reușită printr-un program de internship. Îți oferim un program de INTERNSHIP organizat de Agenția Professional, în domeniul RESURSELOR UMANE, pentru o perioadă de 3 luni. Programul îl stabilim împreună. Alături de noi vei avea oportunitatea de a face o incursiune amănunțită în domeniul resurselor umane. Vei cunoaște întreg procesul, de la analizarea postului până la ocuparea acestuia.

Cerinte

Ce ne așteptăm? Să urmezi cursurile unei Facultăți sau Masterat cu profil psihologie, sociologie, economic; Să ai promovabilitate 100% a examenelor; Să ai cunoștințe medii spre avansat ale limbii engleze; Să ai abilități dezvoltate de comunicare, să fii sociabil/ă, empatic/ă, să poți lucra și respecta termenele limită, să te implici activ in sarcinile alocate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja