Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Redactarea anuntului de recrutare in baza fisei de post si a specificatiilor clientului, alegerea canalului media prin care va fi promovat si postat anuntul; Selectarea, din diferite surse, a persoanelor care sunt eligibile pentru pozitia oferita; Contactarea candidatilor si programarea la interviu; Sustinerea interviurilor si realizarea fisei de interviu; Intocmirea de profile si rapoarte psihologice; Monitorizarea candidatului acceptat;

Cerinte

Recrutam persoane care sa aiba: Studii superioare in curs sau finalizate (de preferinta in psihologie/resurse umane/sociologie); Abilitati de comunicare bine dezvoltate; Atentie la detalii si capacitatea de a lucra sub presiune; Adaptabilitate, flexibilitate, atitudine pozitiva, proactivitate, entuziasm; Bune abilitati de organizare a activitatii si task-urilor; Capacitatea de a asculta activ cat si de monitorizare a activitatii proprii sau a angajatilor. Oferta Ce iti oferim? Climat organizational dinamic; Formare continua in domeniu (prin activitati parctice -traininguri); Oportunitati de dezvoltare profesionala si incurajarea spiritului antreprenorial

3 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai