Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Urmatoarele pozitii sunt cautate : 1. OSPATARI -VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta anterioara in ospatarie-2 ani candidat ideal 23-->35 ani 2. BARMANI- VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta anterioara in bar-2 ani candidat ideal 23-->35 ani 3. BUCATARI -VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta minim 2 ani 4. HOTEL MANAGER Experienta anterioara pe nave fluviale / ocean 5. MAITRE D'HOTEL Experienta anterioara pe nave fluviale /ocean 4. CHEF DE PARTIE -VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta minim 1 ani IN POZITIE 5. SOUS CHEFS -VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta minim 1 an IN POZITIE 6. EXECUTIVE CHEFS -VORBITORI LIMBA ENGLEZA experienta minim 2 ani 7. JUNIOR CHEFS -VORBITORI LIMBA ENGLEZA 1 an minim exp 8. COMMIS DE CUSINE -VORBITORI LIMBA ENGLEZA 1 an minim exp

Cerinte

9. PASTRY -VORBITORI LIMBA ENGLEZA 1an minim exp 10. BAKER -VORBITOR LIMBA ENGLEZA 1 an minim exp 11. Utility / Cleaner Vorbitor engleza candidat ideal 23-->35 ani 12. CABIN STEWARDS/ES Vorbitori Limba Engleza candidat ideal 23-->35 ani 13. Musicians -Piano and Vocal singer Repertoriu in limba engleza 14. Receptioneri Limba engleza Experienta in domeniu minim un an 15. Laundry Stewards 16. Night Watch

30 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja