Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA DE ANGAJARE IN MAREA BRITANIE PENTRU ASISTENTI MEDICALI CU PRN SI PIN BRILLIANT RECRUITMENT - agentie specializata in selectia personalului medical pe plan international selecteaza asistenti medicali DIN TOATA TARA, cu un nivel de limba engleza bun pentru locuri de munca in Marea Britanie. Interviurile sunt direct cu angajatorul in 25 noiembrie 2015, nu va mai fi un al doiea interviu. Zona: Zona de Nord Vest a Angliei, Preston, Widnes, Crewe, Maccelsfield Salariul pe ora pentru candidatii inregistrati la NMC: 13 – 14 GBP/ora Aplicantii pot incepe sa lucreze pe post de Care Assistant pana primesc PIN-ul: in jur de 7 – 9 GBP pe ora Numarul de ore de munca pe zi: 37,5 – 40, Angajare Full time Se lucreaza in ture. Durata turelor: 12 ore Beneficii angajator: - Bilet de avion gratuit - O saptamana cazare si mic dejun asigurat (se poate prelungi la 2 saptamani) - 400 GBP pentru chiria primei luni - Depozitul pentru inchirierea locuintei - Cursul complet FSHC - Intruire acreditata NMC - Munca platita pentru postul de Senior Care Assistant pana la primirea PIN-ului - Biletul de avion pentru concediu acasa platit (in valoare de pana la 150 GBP) dupa 12 luni de munca Concediul platit: Da Contract de munca: permanent

Cerinte

Se accepta si barbati si femei. Limite de varsta: Nu Diplome/certificate necesare: Echivalarea studiilor de Asistent Medical in UK Inregistrare profesionala: NMC Experienta profesionala: Buna ințelegere a procesului de ingrijire a persoanelor varstnice Aptitudini lingvistice: Nivel bun al limbii engleze Data de incepere: Cat mai repede, in functie de disponibilitatea dumneavoastra.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja