Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

JOB4LIFE tine sa aduca pe piata din Romania un nou EVENIMENT NATIONAL DE RECRUTARE alaturi de toti partenerii sai din strainatate. Candidatii interesati au posibilitatea de a discuta fata in fata cu angajatori din Olanda, Germania, Marea Britanie.

Cerinte

In incercarea noastra de a creste valoarea companiei, am cautat mereu sa avem o gama cat mai diversificata de oferte de munca, astfel incat fiecare candidat sa poata avea sansa unui loc de munca mai bun. In acest scop ne-am decis sa organizam un Eveniment National de Recrutare la care sa participe toti partenerii nostri din strainatate si sa oferim candidatilor sansa de a sta fata in fata cu ei, de a pune intrebari si a le dovedi cum si de ce merita o oferta de munca in compania lor. Partenerii nostri sunt atat agentii de plasare forta de munca cat si companii de top din tari precum: Marea Britanie, Olanda, Germania, Belgia, Slovacia. Ofertele de munca prezentate la acest eveniment vor atinge domenii precum: HORECA/HOTELIER INDUSTRIAL CONSTRUCTII LOGISTIC/TRANSPORT MEDICAL SERVICE AUTO FABRICI/DEPOZITE MARITIM Desfasurarea primei serii de evenimente: Perioada: 14-15-16 OCTOMBRIE 2016 Locatii: Constanta, Braila, Tulcea FARA TAXA/COMISION! Asteptam cu interes aplicatiile dumneavoastra!

100 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai