Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti asistent(a) medical(a) si ai aplicat la NMC in speranta obtinerii unui loc de munca in UK pe viitor? Vorbesti bine limba engleza? Daca raspunsul este DA, atunci te asteptam sa te inscrii pentru interviurile fata in fata cu un angajator de top din UK, ce detine peste 350 de care home-uri pe tot teritoriul Angliei ! Interviurile vor avea loc in Bucuresti, dupa data de 15 mai! Oferta de munca este urmatoarea: Salarizare Asistenti cu PRN : de la 8.30 lire /ora Asistenti cu PIN : intre 13.50 si 15.50 lire/ora Beneficii: - bilet de avion GRATUIT catre UK - transfer GRATUIT de la aeroport la cazarea temporara - cazare temporara de 2 saptamani in sistem hotelier - GRATUITA In aceste doua saptamani veti primi sprijin in gasirea unei locuinte permanente in apropierea locului de munca. Odata gasita angajatorul va plati urmatoarele: - depozitul - cazarea pe prima luna (pana in 400 de lire) Aceste costuri NU SE RETURNEAZA de catre candidat mai apoi! - training intre 2-4 saptamani - contract pe un an de zile, cu posibilitate de prelungire - concediu anual: 28 zile - numar ore/saptamana: intre 33 si 44 de ore/saptamana

Cerinte

- Se accepta candidati care cel putin au inceput inscrierea la NMC (au PRN). Cei cu PRN vor primi posturi de Senior Care Asistant, iar cei cu PIN vor avea postul de Nurse. - Nivel mediu de limba engleza - Nu este necesara experienta!

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja