Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bilet de avion gratuit, 6.45 lire pe ora, in 30 iunie 2014 in Cluj Napoca, interviu cu reprezentanti din Anglia, Barbati si femei pentru ingrijire batrani. Cerinte - limba engleza la nivel conversational - disponibilitate de alucra cu batrani sau persoane bolnave - calficarea nu este obligatorie Se ofera: - transport gratuit din Romania in Anglia (bilet de avion gratuit ) - dupa instruire, venituri de 6.45 - 8.10 lire pe ora Costurile totale: 150 lire in lei la cursul BNR pe baza de contract si factura. Nici in Romania si nici in Anglia nu aveti alte costuri. Nu se plateste nimic in avans. Plata se face numai dupa ce: • ati promovat interviul • ati semnat contractul cu partea engleza • si ati primit biletul de avion din partea angajatorului.

Cerinte

Este singura oferta de pe piata pe care o cunostem cu solicitare de numai 150 lire comision dar cu plata integrala a transportului pana in Londra si in final pana la locul de desfasurare a activitatii, cazier international gratuit CRB, plata pe perioada de instruire, etc. Nu platiti nimic in avans! Plata se face dupa primirea contractului din partea angajatorului si dupa primrea biletului de avion pe numele dvs. Practic pe langa comision mai aveti nevoie numai de bani de buzunar. Primul pas este trimiterea unui CV in limba engleza.

74 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja