Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

ANGAJAM SOFERI PENTRU TRANSPORT INTERNATIONAL Facem interviuri in Targu Jiu, Sambata 25 noiembrie 2017 (10:00 - 15:00) Hotel YmY - Calea Severinului 1, Targu Jiu Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra, te asteptam la interviu. ITI OFERIM: • Plata punctuala a salariului tau si un loc de munca stabil in cadrul unei firme serioase • Flota moderna de vehicule complet echipate pentru siguranta si comoditatea ta, plus asistenta tehnica in ruta si mentenanta a vehiculului tau din partea dealerilor oficiali Volvo • Asistenta telefonica 24/7 • Formare profesionala initiala si continua din partea firmei • Asigurare medicala internationala cu garantie totala • Transport dus-intors garantat • In plus, daca esti sofer incepator, vei avea ocazia sa te formezi si sa castigi experienta la noi

Cerinte

Este necesar sa ai: · Permis de conducere categoriile C+E · Certificat de pregatire profesionala CPC, CPI · Card tahograf Reprezinta un avantaj: · Certificat de pregatire profesionala ADR · Experienta in transport international · Experienta in transport frigorific

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai