Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal pentru intretinere/mentenanta pentru domeniul hotelier din Marea Britanie Salarizare: se ofera salar minim pe economie din Anglia: 6,70 £/ora • Se lucreaza 40 de ore pe saptamana • Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu. Descriere: -cunostinte foarte bune de HVAC (heating, ventilation, and air conditioning), inclusiv cazane gaz, instalatii sanitare, electrice, tamplarie, pictura, tapet, echipamente spalatorie, echipamente de bucatarie, si siguranța împotriva incendiului. -verifica si repara aparatele si circuitele electrice din camera, inclusiv frigiderele, televizoarele, sistemele de iluminat, -raspunde cu respect la intrebarile, reclamatiile sau la cererile oaspetilor -pastreaza corespunzator uneltele si echipamentul de lucru -completeaza liste de verificare de intretinere preventive si alte inregistrari de intretinere -efectueaza si alte sarcini in caz ca se cere

Cerinte

- Capacitate de a rezolva problemele in cel mai scurt timp posibil - Limba Engleza la nivel conversational - Varsta maxima: 40 de ani - Experienta in acest domeniu

10 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja