Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Italia-ingrijire batrani Responsabilitati - Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave. - Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, SE OFERA:- Castig : 1000 - 1200 EUR/luna; - Preluare de la aeroport; - Consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare; - Transport la familie; - Monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului; - Cazare si masa oferite de catre angajator; - Plecare rapida;

Cerinte

Cerinte- cu si fara experienta; - cu si fara calificare; - Cunoasterea limbii este necesara; - Fara calificare de asistenta medicala; Descrierea firmei Firma acreditata de MMPSF ROMANIA,pentru recrutare si plasare forta de munca in strainatate Asteptam CV-urile dvs pentru a stabili un interviu si o intalnire ulterioara primului interviu,pentru semnarea ofertei de munca.

100 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai